yandex

Amigurumi tırtıl nasıl yapılır?

Hanımlar biliyorsunuz dışarıdan aldığımız oyuncakların ne kadar sağlıksız olduğunu. Hiç almamamız imkansız belki ama bunu ne kadar aza indirgersek bizim için de çocuklarımız için de o kadar iyi olacak. Bu yazımı biraz da bu yüzden yazdım aslında. Amigurumi oyuncaklar yaparsanız hem çocuklarınızın hoşuna gidecek hem de sizin içiniz rahat edecek emin olabilirsiniz. mesele 0-12 aylık bebeklerinize bunları verebilirsiniz. Ellerine de uygun olur renkli örerseniz çok da hoşlarına gider.

Amigurumi tırtıl nasıl yapılır?

Tığ ve iplerinizi hazırladıktan sonra bu yapacağımız amigurumi tırtıl modelini sık iğne ile yapacağız başlayabilirsiniz. İki adet gözde yapacaksınız. Ana renk olarak kırmızı kullandım ben siz istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Önce zincir çekip halka yapın ve içerisine 6 tane sık iğne yapın daha sonra bir sık iğne yapın ve bir arttırın bu şekilde on iki tane sıkı iğneniz olacak. Sonra ikinci sırada iki sık iğne bir arttır, üçte üç sık iğne 1 arttır diye 6. Sıraya kadar ilerle. Sonra tam tersi 6. Sırada 6 sık iğne yap bir eksilt, 5. Sırada 5 sık iğne yap bir eksilt diye 1. Sıraya kadar gel. 1. Sıra bittikten sonra aynısını yine tekrarla ve orada ...

Eğitimin Devamı

7 Nisan da Tamamlanan Yarışmamız Açıkladı!

Mart ve Nisan ayların da başlattığımız en çalışkan hanım yarışmamız sonlandı.

7 Nisan tarihine kadar belirttiğimiz koşullar ile en çok aktifivet gösteren, yorum, ürün, soru gibi çalışmalarda yer alan bütün tasarımlarını ekleyen yarışmanın Kazananı Canan Taşkıran oldu.

Yarışmacımızı tebrik ettik ve Kendisine Esse Robust Blender Hediyesini ulaştırdık.

Yeni Yarışmaları için takipte kalın.

 

...

Eğitimin Devamı

Yarışma Başlıyor

Hanimisi.com Üyeleri Arasında Yapılacak Olan Mart Nisan arası En çalışkan Üyeler için Yarışmamız Başlıyor!

Yarışmaya Katılmak İçin Ne Yapmamız Gerekiyor ?

  1. Facebook İnstagram Hesaplarını Takip Edin.
  2. İnstagram Sayfalarında Yayınladığınız Ürünlerinize #hanimisi etiketi ve @hanimisi_ sayfamızı etiketleyin.
  3. Gönderilerimizi beğenin
  4. Hanimisi.com Profilinize Girerek Satışını yapmış olduğunuz Ürünlerin hepsini Yükleyin.
  5. Soru Sor Sayfamız da Sorular Sorun ve Sorulan cevaplara yorum yazın.
  6. Diğer Üyelerin profiline ve ürünlerine yorum yapın puan verin.
  7. Profil Bilgilerinizi tamamlayın ve Telefon Doğrulaması yapın.
  8. Belirtmiş olduğumuz tarihler aralığında site içerisinde aktif olup en seçkin ürünlerinizi sergiyin.

Yarışma Hangi Tarihler aralığında ?

Yarışmamız 16 Mart ile 7 Nisan Tarihleri Arasında yapılacak.

Yarışma Sonucu ve Kazanan Ödülü Ne olacak ?

Çok anlamlı ve hoş bir ödül vereceğimizi söleyebililiriz. Fakat henüz ekibimiz nasıl ödül takdim edeceğini kararlaştırmadı bu bir süpriz olacak!

Fakat ödülümüze ekstra kazanan üyemizin 1 Ürününü facebook ve instagram'a Reklam vererek binlerce kişinin görmesini ve incelemesini sağlayacağız.

ve 1 ay boyunca  her hafta kazanan üyemizin 1 Ürününü, Facebook, Twitter, Flickr, Pinterest ve 3 İnstagram Hesabından Paylaşacağız.

Hediyemiz Süpriz Olacak! :)

Kazanan Kişi Nasıl  belirlenecek ?

Hanimisi.com İstatistlik Değerleri anlık olarak inceleyecektir. Hangi Kullanıcının ne kadar ürün yüklediği, ne kadar soru sorup cevap verdiği ve aktif olduğunu sistem üzerinde görebilmekteyiz.

Şimdiden ...

Eğitimin Devamı

Hanım İşi ne Başlarken

Nasıl Üye Olurum ?
Hanimisi.com Giriş formu ile kayıt gerçekleştirmez. Sadece Google, Facebook ve Twitter hesaplarınız ile Bağlanıp 15 Saniye içerisinde kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bu sayede Hanimisi.com sizden şifre ve benzeri bilgiler istemeyecektir, sadece sosyal medya uygulaması üzerinden kaydınızı gerçekleştirecektir.

Profil Düzenleme ve Telefon Onayı
Hanimisi.com a yaptığınız üyelikten sonra /profil Düzenle Sayfasına sizleri Yönlendirecektir.
Sistemi daha iyi kullanabilmek için, bir kullanıcı adı ve kendinize ait Ad Soyad Bilgilerini girmek zorundasınız. Bu sayede profilinizi ve ürünlerinizi inceleyen ziyareçiler gerçek kişiler tarafından tasarlandığına emin olacaktır.

Profil Resmini Altındakı Telefon İle Doğrulama işlemini kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Telefon ile doğrulama yaptıktan sonra Ek puan kazanmış olacaksınız. Size mesaj atmak isteyen alıcılar “ Telefon Onaylı “ Alanını gördüklerinde sizinle irtibata geçme oranları yükselmiş olacaktır. Ayrıca Telefon numaranız sayesinde sistem hakkında zaman zaman bilgilendirme ve bir çok avantaja erişmiş olacaksınız. Hanimis.com asla telefon numaranızı 2. Ve 3. Şahıslar ile paylaşmaz. Reklam firmalarına mail ve telefon bilgilerinizin verilmesi söz konusu dahi değildir.

Ürün Ekleme
Hanım işi ile ürün eklemek çok basit ve benzersizdir. Giriş yaptıktan sonra sağ en üst köşede İsminize ait bir menü çıkacaktır. Çıkan ...

Eğitimin Devamı

Yazarlık Başvurusu

Merhabalar

Yayın Hayatına başladığımız bu güzel ve özel günlerde İçerik Editörleri Aramaktayız.

Ne yapar İçerik Editörleri ?

Bu alan daha çok, Tasarımsal ürünlerin yapımı, eğitici makaleler, Resimler ve videolar ile oluşacaktır. Bunlar dışında sağlık ve diğer kategoriler ile ilgili eğitici içerikler bulunabilir.

Bu sayede On binlerce hanımın sizin hazırladığınız eğitimleri ve öğretici yazıları okuyarak kendilerini geliştirecektir.

Bizlere yönlendirdiğiniz Her içerik için Yazılarınızın sonuna sizlere Ait bilgiler var ise şahsi blog sitenizin linkleri eklenecektir.

Nasıl İçerik Editörü Olabilirim ?

Bu çok Basit! :) Kendinizi tanıtan ufak bir yazı veya içeriğinizi bizlere info@hanimisi.com - hanimisi.com@gmail.com Mail adresleri üzerinden gönderebilirsiniz.

 

Kendinize iyi bakın! :)

 

Hanimisi.com Ekibi

...

Eğitimin Devamı

Hanimisi.com Eğitimleri Başlıyor !

Hanımisi.com İle Birçok kategoride eğitici eğitimler girişimcilik ile ilgili makaleler ve bir çok içerik sizlerle olacak.

 

...

Eğitimin Devamı